Mój najlepszy przyjaciel z bajki

W dniu 05 listopada 2019 roku Pani bibliotekarka z Oddziału dla Dzieci Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie udała się z wizytą do grupy IV i V Publicznego Przedszkola nr 2 im. J. Korczaka w Parczewie. Ten dzień był wyjątkową okazją dla dzieci, aby przypomnieć sobie ulubionych bajkowych bohaterów takich jak: Kubuś Puchatek, Myszka Miki czy Czerwony Kapturek.

Dzieci z zainteresowaniem oglądały kolorowe książeczki, w których rozpoznawały postacie bajkowe. Z przyjemnością wysłuchały bajki J. Brzechwy pt,, Kaczka Dziwaczka”.

Wszystkie dzieci zostały zaproszone do biblioteki, a takie spotkania są doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych u dzieci. Spotkanie zorganizowano z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek oraz Tygodnia Książek Szczęśliwego Dzieciństwa w Miejsko – Gminnej Bibliotece Publicznej w Parczewie.