Obchody Jubileuszu 10 lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku…

W dniu 14 czerwca 2018 roku, w Czytelni Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie odbyło się spotkanie ze społecznością Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Parczewie. Spotkanie to miało szczególny charakter, gdyż w tym roku przypada właśnie jubileusz 10-lecia działalności tej instytucji na terenie Parczewa. W trakcie spotkania przedstawiona została prezentacja multimedialna poświęcona historii założenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Europie oraz jego rozwoju w Polsce. Podczas dyskusji, założyciele oraz członkowie parczewskiego uniwersytetu opowiadali o historii jego powstania oraz latach działalności lubelskiej filii uniwersytetu w Parczewie. Dla parczewskiej biblioteki to szczególny zaszczyt i wyróżnienie, że może od lat współpracować i brać aktywny udział w życiu tej instytucji. Ponadto pracownicy biblioteki serdecznie gratulują wielu sukcesów wszystkim osobom  związanym z parczewskim Uniwersytetem Trzeciego Wieku, którzy przyczynili się do powstania tej instytucji oraz jej intensywnego rozwoju. Życząc jednocześnie samych pięknych dni wieku dojrzałego, wypełnionych radością, zdrowiem, realizacją planów, pasji i marzeń oraz entuzjazmem poznawczym. Kolejnych wspaniałych dokonań oraz kolejnych pięknych jubileuszy. Wiwat Uniwersytet!!!, Wiwat Pani Rektor!!!, Wiwat Słuchacze!!!