LATO w BIBLIOTECE 2017

Harmonogram zajęć wakacyjnych

Oddziale dla Dzieci

Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie ( 2017 rok)

Poniedziałki:

• ·        Wakacyjne podróże od morza po góry. Poznaj Polskę!

(Odwiedzamy najciekawsze polskie miasta m.in. Zakopane, Gdańsk Sandomierz. Zajęcia edukacyjne. Czytanie miejscowych legend).

Wtorki:

• ·        Technologia bez barier – zajęcia komputerowe dla dzieci (Pakiet Office: Word, Power Point)

Środy:

• ·        Wakacje z książką – (czytanie najpiękniejszych bajek i baśni  z całego świata, czytanie książek i wierszy, warsztaty tworzenia ilustracji do książki dziecięcej)

Czwartki:

• ·        Moje zręczne ręce - zajęcia plastyczno-techniczne ( kwiaty z bibuły,    origami – motyle, papierowe lilie, EKO- plakat, tekturowe kredki)

Piątki:

• ·         Słoneczna podróż - biblioteka w plenerze (Flasch mob – głośne czytanie przy fontannie, malowanie kredą na chodniku, spacer                            z książką,  piknik  z książką - czytanie na trawie)