Wiejska biesiada w Przewłoce

W czwartek 29 czerwca 2017 roku, późnym popołudniem w Filii Bibliotecznej im. Józefy Moniuk w Przewłoce było gwarno i wesoło. Przed budynkiem stały stoły, z głośników płynęła muzyka, a zapach grillowanej karkówki i kiełbasek przyciągnął wielu mieszkańców Przewłoki. Stało się to za sprawą wiejskiej biesiady dla dorosłych zorganizowanej przez Filię Biblioteczną w Przewłoce przy wsparciu Wiejskiego Centrum Kultury w Przewłoce. Wiejska biesiada  w Przewłoce jest cenną i bardzo potrzebną inicjatywą integrującą lokalną społeczność. Jest to również niepowtarzalna okazja do rozmów i wspomnień, których przecież nie brakuje, a każdy  z mieszkańców ma ich wiele zapisanych w swojej pamięci.