Świąteczne warsztaty plastyczne

W oczekiwaniu na Boże Narodzenie w MGBP w Parczewie, dnia 14 grudnia 2017 roku, odbyło się ostatnie tegoroczne spotkanie z cyklu: „Przyjazna biblioteka” z dziećmi ze Świetlicy Socjoterapeutycznej CARITAS w Parczewie. Uczestnicy warsztatów przygotowali piękne świąteczne   choinki z tektury oraz zimowe, papierowe bałwanki. Dzieci wykazały się kreatywnością i ogromnym zaangażowaniem w  czasie tworzenia dekoracji świątecznych. Podczas zajęć dzieci miały okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie jako św. Mikołaj w bibliotecznej świątecznej „fotobudce” przygotowanej przez czytelników z Oddziału Dziecięcego oraz pracowników biblioteki. Ten magiczny popołudniowy czas przy wspólnej rękodzielniczej pracy i zabawie napełnił wszystkie dzieci duchem świąt Bożego Narodzenia.