Czadowe ferie w MGBP

Wzorem lat ubiegłych w Oddziale  dla Dzieci MGBP w Parczewie w czasie ferii zimowych odbywały się różnorodne zajęcia dla dzieci. W Multimedialnej Przestrzeni Dziecięcej prowadzono zajęcia przeznaczone dla różnych grup wiekowych. Dzieci bawiły się edukacyjnymi grami planszowymi ( Kalambury, Wiem co jem, Grzybobranie ). W czasie ferii bibliotekę odwiedziły Dzieci z Tyśmienicy. Wyraziły one chęć oglądania filmu Smurfy 2. Maluchy bawiły się pluszakami i zabawkami interaktywnymi zgromadzonymi w multimedialnej przestrzeni. Dzieci odjechały zadowolone ze spędzonego czasu w bibliotece, wyrażając chęć przyjazdu w okresie wakacji. Również grupa dzieci systematycznie korzystała z zajęć w pracowni komputerowej, grając w gry interaktywne, dzieląc się ciekawostkami z Internetu,  oraz rozwijając  swoje zainteresowania i pasje.

Czytelnia była również oblegana przez spragnionych wiedzy i zabawy uczniów odpoczywających  od zajęć szkolnych. Najwięcej chętnych było oczywiście do korzystania z komputerów i Internetu. Chociaż książki, szczególnie wydania albumowe cieszyły się również dużym zainteresowaniem.