Wakacje 2015 w Tyśmienicy

Nie zapominając o swoich najmłodszych uczestnikach Filia Biblioteczna w Tyśmienicy zorganizowała zajęcia wakacyjne pod hasłem: „Wakacyjne rozmaitości-biblioteczne możliwości”, podczas których, promowano literaturę dla dzieci i młodzieży. Przygotowano moc atrakcji takich jak: „Bajkowy koncert życzeń”, czyli głośne czytanie wybranych bajek, gry i zabawy na świeżym powietrzu, rebusy i zagadki literackie, rozgrywki w warcaby, bierki, pchełki, puzzle, scrabble oraz ulubiony przez wszystkich uczestników „Biznes po polsku”. Oprócz wymienionych atrakcji, dzieci korzystały z internetu, gier i zabaw multimedialnych, oraz wykonywały rysunki o tematyce wakacyjnej. Na zakończenie wakacyjnych spotkań, odbyło się pieczenie kiełbasek. Biblioteka na czas wakacji stała się kolorową bajkową krainą.

Zapraszamy na kolejne spotkania w bibliotece.