Wakacje 2015 w Przewłoce

Filia Biblioteczna w Przewłoce zorganizowała zajęcia dla dzieci spędzających wakacje w domu. Spotkania odbywały się w dniach otwarcia biblioteki. W każdą  środę  odbywały się zajęcia z książką . Czytano  bajki znane i mniej znane , przeglądano również  książki o  tematyce  popularnonaukowej. W czwartki odbywały się zajęcia plastyczne,  na których dzieci m.in. malowały kolorową kredą na chodniku przy bibliotece . Natomiast każdy  piątek był  dniem sportu i zabawy. Jedną z wakacyjnych konkurencji sportowych był turniej piłki plażowej. O zwycięstwo  w  tym turnieju  walczyły drużyny dziewcząt i chłopców. Zwycięską drużyną okazała się drużyna dziewcząt .  Nagrodą w upalne dni były lody . Inne zabawy  polegały na puszczaniu bajek mydlanych, oraz dmuchaniu w balony . Dużym zainteresowaniem cieszyły się  również zajęcia multimedialne w pracowni komputerowej. Wszyscy chętnie uczestniczyli w zajęciach wakacyjnych, każdy znalazł coś interesującego dla siebie . Zapraszamy za rok !!!