Cuda z płyt CD

Każdy z Nas na pewno ma gdzieś w pudełku odłożone płyty, które mają rysy lub nie działają, są po prostu uszkodzone. Czasem nie mamy pomysłu, co z nimi zrobić.
Nie wszyscy wiedzą, że płyta CD może stać się ozdobą lub upominkiem dla kogoś bliskiego. Dlatego, w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy zorganizowano spotkanie młodego pokolenia. Celem zajęć było stymulowanie młodych do twórczego działania, poprzez rozbudzanie w Nich wyobraźni artystycznej, myślenia abstrakcyjnego, oraz poczucia estetyki. Piękne i kolorowe prace można podziwiać na bibliotecznej wystawce, której uczestnicy nadali nazwę: ,, Dajmy drugie życie, zużytej płycie”.