Jesienne nowości książkowe

Tej jesieni na Czytelników MGBP w Parczewie czeka bardzo wiele nowych książek. Wśród zakupionych nowości znalazły się książki autorów krajowych i zagranicznych, tych znanych jak i tych debiutujących na rynku wydawniczym. Są to pozycje, niewątpliwie, godne polecenia. Oto tytuły niektórych z nich: Letni wiatr, Cudowna Dziewczynka, Wielkie kłamstwa, Cienie Barcelony, Siostry na lato, Szlachetne pobudki, Łańcuch zdarzeń, Dom na skraju,… Łączą one w sobie wiele wątków: codzienne życie pełne obowiązków, małych i wielkich radości i smutków, spełnień marzeń i walka z przeciwnościami losu, uparte dążenie do celu, miłość i przyjaźń, podróże i przygody, sensację i kryminalne zdarzenia mrożące krew w żyłach z mocnym dreszczykiem emocji, opowieści niesamowite z pogranicza rzeczywistości i fantazji. Na uwagę zasługują tu nazwiska autorów: Kasia Bulicz-Kasprzak, Małgorzata Klunder, Paweł Mossakowski, Mary Alice Monroe, Liane Moriarty, Andrew Roe,  Fredrik Olsson, Marc Pastor, Kat Falls i wielu innych, które są niejako, same w sobie marką i znakiem rozpoznawczym książki wartej przeczytania. Dalsze rekomendacje są już zbędnym dodatkiem. Nowe książki zakupiono również do Oddziału dla dzieci MGBP w Parczewie oraz Filii Bibliotecznych w Przewłoce i Tyśmienicy. Niech zatem książka, jako medium słowa pisanego, zagości w tym jesienno-zimowym czasie w wielu domach i stanie się sprawdzonym przyjacielem i przyniesie wiele niezapomnianych chwil, doznań i przeżyć.