Dzień Rodziny w Tyśmienicy

Dnia 1.06.2014r w Publicznej Szkole Podstawowej w Tyśmienicy odbył się Dzień Rodziny. Pierwszą atrakcją spotkania było wykonanie przez dzieci piosenek i wierszy dla mam i tatusiów. Następnie odbył się konkurs przygotowany przez Filię Biblioteczną w Tyśmienicy. Były to pytania dotyczące tytułów książek i ich bohaterów, naszego kraju jak również rodziny. Został także rozstrzygnięty konkurs ‘’Najlepszy czytelnik 2013r., którymi zostały Alicja Szymczak i Małgorzata Romańczuk. Kolejnym etapem była prezentacja multimedialna dotycząca działalności Filii Bibliotecznej. Po zakończeniu części oficjalnej pani dyrektor szkoły zaprosiła wszystkich na plac szkolny. Tam odbyły się zawody i konkurencje sportowe, oraz pieczenie kiełbasek na ognisku. Można było także napić się kawy, herbaty i zjeść pyszne ciasto. Ten dzień był cudowny i dostarczył każdemu wiele atrakcji. Uroczystość przebiegła w ciepłej i miłej atmosferze, na pewno pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców.