Radosne dzieci w ,, Dziecięcej Przestrzeni Multimedialnej ‘’

Dziecięcą Przestrzeń Multimedialną  mieszczącą się w Oddziale dla Dzieci Miejsko- Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie  odwiedziły dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. T. Kościuszki  w Parczewie z klas :   I a, I b , II c . Uczniowie wraz z Paniami opiekunkami  wybrały się na wycieczkę do naszej placówki , aby  zwiedzić bibliotekę , dowiedzieć  się  co w swojej ofercie posiada  Oddział dla Dzieci poprzez utworzenie Dziecięcej Przestrzeni Multimedialnej. Dla młodego czytelnika powstała bogata oferta multimedialna , jak również tradycyjnie można wypożyczyć książki. Dzieci podczas pobytu w bibliotece oglądały filmy dostosowane do konkretnej grupy wiekowej , a były to : ,, Dora. Czas na odkrycia’’ , oraz ,, Dino Mama ‘’ . Podczas seansów filmowych dzieci zajadały się jabłkami , ponieważ wiedzą jak ważne  dla organizmu są witaminy. Połączenie przyjemnego z pożytecznym okazało się strzałem w dziesiątkę , co było widoczne na twarzach naszych gości . Radosne miny potwierdziły zadowolenie ze strony uczestników wycieczek.