Wandy Polańskiej ”…Cudowny czas…”

W dniu 8 maja 2019 roku w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Parczewie odbyło się spotkanie autorskie z Panem Pawłem Świętoreckim, artystą Teatru Muzycznego w Lublinie, promujące książkę ” Wanda Polańska … cudowny czas…”. Pan Paweł Świętorecki to wybitny śpiewak, aktor, konferansjer, dziennikarz, autor książek, znawca opery i operetki. A bohaterka jego książki, Pani Wanda Polańska, to niekwestionowana królowa polskiej operetki. Uczestnicy spotkania mieli okazję odbyć magiczną podróż po świecie operetki. Spotkaniu towarzyszył pokaz multimedialny z fragmentami najpiękniejszych i niezapomnianych występów scenicznych Pani Wandy Polańskiej. Po części oficjalnej spotkania była okazja do osobistych rozmów z autorem książki, zakupu książek z autografem oraz do wspólnych pamiątkowych zdjęć. Spotkanie autorskie zorganizowano w ramach obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem: ”#BIBLIOTEKA”.