Spotkanie integracyjne WTZ

Dyrektor i Pracownicy Miejsko - Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym połączonym z obchodami VI rocznicy powstania Warsztatu Terapii Zajęciowej w Parczewie. Współpraca MGBP z Warsztatem Terapii Zajęciowej miała swój początek jesienią  2009 roku. Pierwszym wspólnym przedsięwzięciem była , zorganizowana w bibliotece, wystawa prac artystycznych Uczestników WTZ w Parczewie. Później były kolejne wystawy,  spotkania w bibliotece oraz biblioterapie. To właśnie zajęcia z biblioterapii szczególnie przypadły do gustu podopiecznym warsztatu.  Tego wieczoru, wszystkich zaproszonych gości połączyła szlachetna idea wsparcia działań WTZ. Panującą na sali gorącą atmosferę rozgrzała aukcja prac uczestników  Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz przedmiotów przekazanych na ten cel przez różne osoby prywatne i instytucje.

Dyrekcja i Pracownicy MGBP serdecznie dziękują Pani Kierownik, Kadrze oraz Podopiecznym WTZ za zaproszenie na spotkanie, życzliwe przyjęcie i serdeczną gościnę.