Zaproszenie na spotkanie z poezją śpiewaną

Miejsko- Gminna Biblioteka Publiczna w Parczewie  zaprasza na spotkanie z poezją śpiewaną Marcina Daniela Kowalczyka pt. ,,Podróż do krainy łagodności” , które odbędzie się dnia 21 marca 2013r. o godz. 15.00  w Czytelni  MGBP ( ul. 11 Listopada  62  ).

Marcin Daniel Kowalczyk to niezwykle uzdolniony muzyk  i ceniony poeta ziemi parczewskiej.

Tematem spotkania będą opowieści poety o tworzeniu poezji i komponowaniu melodii . Autor opowie również o swych pasjach i koncertach.

Spotkanie zostanie zrealizowane w ramach  projektu pt. „ Edukacja Regionalna ‘’ w zakresie małych projektów w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013 .

Wszystkich zainteresowanych serdecznie   zapraszamy.