Każda miłość jest piękna

W dniu 11 marca 2015 roku w czytelni MGBP odbyło się spotkanie grupy miłośników i przyjaciół biblioteki. W związku z Dniem Kobiet uczestnicy spotkania mieli przyjemność obejrzeć prezentację multimedialną pt. ,, Jest miłość ; miłość w literaturze , filmie, piosence’’. Ponieważ tematem przewodnim była miłość , podczas spotkania przewijały się wątki miłości. Miłym gestem były czekolady dla wszystkich uczestników spotkania, nie tylko dla pań , jak również dla panów w związku z Dniem Mężczyzny.  Pani Dyrektor biblioteki złożyła serdeczne życzenia dla  wszystkich zebranych. Spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze.