Tydzień bibliotek w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy

W tym roku  Tydzień Bibliotek  przebiega pod hasłem  ,,Wybieram Bibliotekę” . Ma on na celu promowanie czytelnictwa oraz podkreślenie roli bibliotek i bibliotekarzy. Z tej okazji Filia Biblioteczna w Tyśmienicy  zorganizowała głośne czytanie bajek, baśni i wierszy dla najmłodszych w Publicznej Szkole Podstawowej w Tyśmienicy. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały bajek takich jak: ,,Opowieści z bajkowego lasu ”,,Pinokio” ,,Urodziny Boba ”,,Słoń Trąbalski” ,,Wiersze Krasickiego” i wiele innych, oraz legendę o powstaniu Tyśmienicy, Apolinarego Nosalskiego. Spotkanie przebiegło w miłej i ciepłej atmosferze.