Czwartkowe spotkanie w bibliotece

W Filii Bibliotecznej im. Józefy Moniuk w Przewłoce odbywały się zajęcia dla dzieci pod nazwą ''Czwartkowe spotkania''. Organizowano różne zajęcia takie jak : pieczenie gofrów, gry i zabawy oraz dyskoteka . Były też zajęcia z książką, wspólne czytanie książek o tematyce zimowej i świątecznej do których dzieci malowały obrazki. Zorganizowano również spotkanie mikołajkowe, na którym czytana była książka ,, Najpiękniejsze świąteczne opowieści ‘’. Z książki tej dzieci dowiedziały się o biskupie Mikołaju, który pomagał dzieciom z biednych rodzin i od którego powstała ta piękna tradycja mikołajkowa. Na zakończenie spotkania dzieci dostały prezenty: maskotki, świecące piłeczki oraz słodycze. Czy były to udane spotkania? Można to zobaczyć na załączonych niżej zdjęciach.