Wakacje 2016 w Filii Bibliotecznej Przewłoka

Tak jak co roku Filia Biblioteczna w Przewłoce zapewniła dzieciom i młodzieży atrakcyjne spędzenie wolnego czasu w okresie wakacji. Wszyscy mogli tu znaleźć ciekawe zajęcie według swoich zainteresowań. Dzieci chętnie czytały wakacyjne książki i wiersze. Wspólnie malowały kolorowanki i bajkowe obrazki. Miłośnicy gier planszowych i komputerowych również mogli znaleźć coś dla siebie. Dużo radości i uśmiechu sprawiało dzieciom puszczanie baniek mydlanych.

Dla tych, którzy chcieli aktywnie spędzać czas zorganizowano zawody w skakaniu na skakance, mecze piłki plażowej, grę w klasy jak również malowanie kredą na chodniku. Na zakończenie wakacji zorganizowano ognisko i grill wspólnie z Wiejskim Centrum Kultury w Przewłoce. Dzieci i rodzice przy ognisku piekli kiełbaski śpiewając przy tym wesołe piosenki.