Bajkowe wakacje w bibliotece

Tegoroczny cykl zajęć w Filii Bibliotecznej w Tyśmienicy, odbywał się pod hasłem ,,Bajkowe wakacje w bibliotece”. Biblioteka oferowała dzieciom różnorodne zajęcia, takie jak: głośne czytanie bajek i opowiadań, łamigłówki, projekcje filmów, malowanie farbami, dzień bańki mydlanej, wycieczki plenerowe oraz warsztaty papiernicze.

Głównym celem zajęć było popularyzowanie czytelnictwa, poprzez prezentację ciekawych pozycji książkowych znajdujących się w bibliotece oraz umożliwienie dzieciom, które spędzają wakacje w swoich miejscowościach, spędzenia wolnego czasu w sposób pożyteczny, atrakcyjny i bezpieczny.

Dzieci z entuzjazmem odwiedzały bibliotekę, wiedząc że czeka na nich mnóstwo nowych wyzwań. Brały udział w zajęciach rozwijających zdolności plastyczne, powstały prace inspirowane przygodami Franklina, które okazały się źródłem doskonałej zabawy.

Na zakończenie wakacji, dzieci otrzymały zakładki do książek oraz słodki poczęstunek. Wakacje dobiegły już końca, ale dzieci na pewno będą je długo pamiętać. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za uśmiech i wspólnie spędzony czas. Do zobaczenia za rok!