Warto mieć marzenia…

O tym, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji przekonali się uczniowie Szkoły Podstawowej w Tyśmienicy. Otóż, w dniu 18.09.2017r. Filia Biblioteczna w Tyśmienicy zorganizowała niezwykłe spotkanie, której bohaterem była Pani Justyna, najprawdziwsza Stewardessa Lotniczych Linii Ryanair. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda strój stewardessy, dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat jej codziennej pracy oraz jakie kryteria trzeba spełnić, aby zostać pracownikiem linii lotniczych. W trakcie spotkania gość zwrócił uwagę, jak we współczesnym świecie ważna jest nauka języków obcych. Była to również zachęta do ich poznawania. Dzieci bardzo entuzjastycznie przyjęły gościa biblioteki w progach swojej szkoły. Po części oficjalnej znalazł się czas na zadawanie pytań, prywatne rozmowy oraz pamiątkowe zdjęcia. Ta wizyta, dała początek spotkaniom z "ciekawymi ludźmi", które odbywać się będą cyklicznie w Tyśmienicy z myślą o młodych użytkownikach biblioteki .