Na początku było słowo…

Dzień 24 stycznia 2018 roku przyniósł niezwykłe spotkanie literackie z podopiecznymi Warsztatu Terapii Zajęciowej CARITAS w Parczewie. Trwając jeszcze w atmosferze noworocznej radości zaprezentowano utwory poetyckie tematycznie nawiązujące do okresu Świat Bożego Narodzenia i Nowego Roku. Dawne oraz współczesne teksty zapisane na kartach biblii i tomików poezji pozwoliły jeszcze raz, na nowo, przypomnieć miniony świąteczny czas. Niech słowa, które popłynęły z literackiej sceny pozwolą wszystkim podopiecznym placówki z uśmiechem przeżywać każdy kolejny dzień, pokonywać wszelkie trudności oraz realizować własne pragnienia i marzenia.