Edukacja ekologiczna w Przewłoce

INFORMACJA SPOŁECZNA !!!

Koło Gospodyń Wiejskich w Przewłoce realizuje projekt: ,,Edukacja ekologiczna w Przewłoce". Koordynatorem projektu jest Pani Teresa Hołubowicz, Przewodnicząca Koła Gospodyń Wiejskich w Przewłoce. A w minioną niedzielę, dnia 20 września 2020 roku, odbył się Festyn w Przewłoce, jedno z wydarzeń realizowanych w wyżej wymienionym projekcie. Poniżej fotorelacja z tego przedsięwzięcia przygotowana przez Panią Małgorzatę Swobodę, bibliotekarza Filii Bibliotecznej im. Józefy Moniuk w Przewłoce MGBP w Parczewie.