Dyplomy i nagrody dla Laureatów VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ,,Pod Poetyckim Zawołaniem Rocha Sęczawy” już wysłane…

Dyplomy i nagrody w postaci wydawnictw i materiałów promujących Królewskie Miasto Parczew  i Ziemię Parczewską dla Laureatów VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego ,,Pod Poetyckim Zawołaniem Rocha Sęczawy" zostały już wysłane. Nagrody konkursowe przygotowali Pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie w ramach współorganizacji wyżej wymienionego konkursu literackiego. Dyrekcja i Pracownicy Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Parczewie serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom konkursu i gratulują laureatom.